Webim Go - Araştırma ve Geliştirme

Araştırma ve Geliştirme

image

Araştırma ve Geliştirme

2019'un üçüncü çeyreğinin sonunda 359,8 milyon kayıtlı alan adı vardı. Farklı fikirlere sahip yaklaşık 1 milyar web sitesi çalışıyor. bir fikir geliştirmek sadece bir yolculuğun başlangıcıdır, ancak fikriniz zaten biriyle eşleşiyorsa veya aynı iş modeline sahip bir işteyseniz, onu sadece müşterilerle bir adım daha ileri götürmek ve onu müşteriler için tekrar eden hale getirmek o kadar kolay değildir. Çoğu firma, web sitesini geliştirecek uzmanlığa sahip olmayacak, hatta iş fikirleri hakkında internette araştırma yapmak için zamanları olmayacak ve yapmış olsalar bile bu tavsiye edilmez.


Webim Go'da, iş modelinizin okunabilirliğini araştıran bir araştırmacı ekibimiz var. bir odak noktası arıyorlar, liste özellikleri, ürün geliştirilmeden önce bir pazar araştırması yaparlar. Çoğu zaman birçok kişi harika bir ideale, işleve, performansa ve pek çok şeye sahip olduklarına inanır, ancak biz her zaman en iyi web sitelerinin tasarım sürecine başlamadan önce iyi bir pazar araştırması, kapsamlı planlama ve çalışma ile oluşturulduğunu düşünürüz.


Herhangi bir proje üzerinde çalışmadan önce pazar araştırması yaparız, evet bazen gerekir ancak pazar araştırması müşterilerimizin yeni icat edilen ürünü bulmalarına yardımcı olur. pazarda başkalarıyla rekabet edebilmek için pazar araştırması çok önemlidir. Hataları göstermeye yardımcı olur, yeni fırsatlar yaratmaya yardımcı olur, potansiyel müşterilere kolayca ulaşmaya yardımcı olur. Fikirlerinizi araştırmak ve analiz etmek ister misiniz? bir e-posta bırakın, yeni işiniz için pazar araştırması yapacağız.

Bizim Uzmanlığımız

Temel odak noktamız, işiniz için 360 derecelik bir çözüm sağlamakla sınırlıdır. İşletmenizin çevrimiçi olması için neye ihtiyacınız varsa tüm işlemler için bir zincir geliştirdik. sunucu, hosting, yazılımlar, temalar, SEO hizmetleri, TBÖ hizmetleri, Reklamcılık ve itibar yönetimi sağlıyoruz. sizin için tek adımlı iş çözümü sunuyoruz.

PHP

En çok kullanılan betik dili

MySQL

En popüler DBMS

MySQL

En popüler DBMS

HTML

Web için işaretleme dili

CSS

Biçimlendirme dili için stil sayfası

JavaScript

Tarayıcı tabanlı dil

Bootstrap

Yaygın olarak kullanılan CSS çerçevesi

Android

Mobil işletim sistemi

iOS

Mobil işletim sistemi

Photoshop

Grafik tasarım aracı

SEO

Arama motoru optimizasyonu

cPanel

Web sunucusu kontrol paneli

Nasıl Anlaşırız ?

İşletmenizi güçlendirmek için rakipsiz 360 derecelik bir çözüm sunuyoruz. Webim Go, harika bir kullanıcı deneyimi yaratan birinci sınıf tasarım ve mükemmel kodla yalnızca en iyisini sunar.

Tartışma
Anlaşma
Geliştirme
Teslimat

Kapsamımız

Bu dijital çağda, tüm hizmetlerimizi dünyaya sunuyoruz. tüm müşterilerimiz farklı ülke ve bölgelerden. ana hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Sınırsız iş politikasını izleyerek tüm müşterilerimize aynı, hiçbir alan veya ülke önceliğimiz yokmuş gibi davranıyoruz.

Webim Go Global Olarak Hizmet Sunar

Webim Go, Türkiye ve Amerika'da bulunan özel bir Web Geliştirme organizasyonudur. Dünyanın her yerinden geliştiricilerimiz ve iyi müşterilerimizle gezegendeki belki de en çok algılanan Sistem Geliştiricileri olmaya devam ediyoruz. Geç saatlerde çeşitli Sunucular ve yazılımla ilgili düzenlemeler vermeye başlıyoruz ve veri merkezimiz İstanbul ,Balıkesir, Seattle, Atlanta ve Amsterdam, NL'de bulunuyor. En son yenilikleri kullanarak, makul bir maliyetle üstün bir programlama yönetimi sunmaya hazırız. hızlı uzman yardımı, premium kodlar ve üstün kolaylaştırma temel ilgi alanımızdır.

image